71 718 62 92

Poniedziałek – piątek 8.00 – 15.00

O nas

Łączymy uniwersyteckie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami współczesnej stomatologii.

W naszej jednostce opieramy swoją działalność na trzech filarach: pracy naukowej, klinice oraz dydaktyce.

Nasz zespół liczy ponad 200 osób skupionych w obszarach medycznych jak i administracyjnych oraz naukowo-badawczych.

Studenci kierunku lekarsko-dentystycznego realizują tu zajęcia praktyczne, a do ich dyspozycji jest nowoczesny sprzęt i innowacyjne technologie.

Współpracując z Dolnośląską Izbą Lekarską, umożliwiamy realizację staży podyplomowych w zakresie stomatologii.

Jesteśmy również jednostką akredytacyjną odpowiedzialną za kształcenie przyszłych specjalistów z zakresu: Chirurgii Stomatologicznej, Ortodoncji, Periodontologii, Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją, Protetyki Stomatologicznej i Stomatologii Dziecięcej.

Posiadając liczną kadrę doświadczonych ekspertów, stawiamy na interdyscyplinarny wymiar kliniczny z wykorzystaniem najnowszych technologii w stomatologii służących do diagnozowania i leczenia pacjenta. Z pomocą naszych zespołów badawczych realizujemy projekty badawczo-rozwojowe oraz projekty i badania kliniczne.

Historia

W okresie od 15.04. 2002 roku do 15.06.2003 roku siedziba Polikliniki znajdowała się we Wrocławiu przy ul. Cieszyńskiego 17 gdzie mieściły się również Poradnie Chirurgii Stomatologicznej, Ortodoncji i Protetyki Stomatologicznej.

Wyżej wymienione poradnie zostały w czerwcu roku 2003 przeniesione do budynku przy ul. Krakowskiej 26. Poradnie specjalistyczne z zakresu Chorób Błon Śluzowych Jamy Ustnej i Periodontologii oraz Stomatologii Zachowawczej i Dziecięcej prowadziły działalność leczniczą w budynku przy ul. Kuźniczej 43.

Siedziba Polikliniki znajduje się obecnie we Wrocławiu

ul. Krakowska 26

Najnowsze informacje

ze Świata Stomatologii

Postępowania konkursowe

Postępowania konkursowe

Postępowania konkursowe: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy dentystów. https://aps.wroclaw.pl/biuletyn-informacji-publicznej

czytaj dalej
RTG – działamy!

RTG – działamy!

Drodzy Pacjenci! Pragniemy poinformować, że nasza Pracownia Radiologiczna wykonuje pełny zakres zdjęć RTG stomatologicznych (wewnątrzustne, pantomograficzne i tomograficzne...

czytaj dalej