Academia Medica Wraticlaviensis
Akademicka Poliklinika Stomatologiczna

Stomatologiczne Centrum
Transferu Technologii Sp. z o.o.
e-mail: biuro@aps.wroclaw.pl
Rejstracja: (71) 78 40 280

implantologia wrocław

Zapraszamy Panstwa na skorzystanie z naszych usług implantologicznych w Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej przy ul. Krakowskiej 26 oraz w nowo otwartym miejscu udzielania świadczeń znajdującym się na terenie budynku Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej - Wielospecjalistycznej Poradni Stomatologicznej.


implantologia
  • Utraciłeś ząb- co dalej?

Utracone zęby należy czymś zastąpić. Brak zębów jest nie tylko problemem estetycznym, ale poważnym defektem źle wpływającym na zgryz, stawy żuchwowo-skroniowe, dziąsła, kości żuchwy i szczęki. Pośrednio wpływa również na ogólny stan naszego zdrowia, wymusza bowiem zmianę diety i trybu życia. Nawet utrata pojedynczego zęba jest potencjalnym zagrożeniem, bowiem….zęby lubią swoje towarzystwo. Kiedy zabraknie zęba obok, ten który został, pochyla się w powstałą lukę, po czym śladem swojego poprzednika - wychodzi…. Więcej o skutkach utraty zębów znajdziesz tutaj. Dzięki zastosowaniu implantów, po utracie zębów możemy w dalszym ciągu jeść, uśmiechać się i całować tak samo, jak dotychczas. Nowoczesne implanty są trwałe, mocne i odczuwalne przez pacjenta jak własne zęby. W stosunkowo krótkim czasie pozwalają odzyskać pewność siebie i dobre samopoczucie

  • System implantologiczny

CONELOG – system, który obok systemu CAMLOG stanowi ofertę szwajcarskiej firmy Camlog Biotechnologies AG, jednego z liderów europejskich rynków implantologicznych.
System CONELOG, wyróżniający się wewnętrznym połączeniem stożkowym, zadebiutował w 2010 r.
Co ważne, geometria zewnętrzna implantów CONELOG SCREW- LINE jest tożsama z geometrią zewnętrzną sprawdzonych, stosowanych od wielu lat z sukcesem implantów CAMLOG. Dzięki temu wybierając nowy system CONELOG możesz nadal cieszyć się sprawdzonymi, udokumentowanymi rozwiązaniami systemu CAMLOG. Implanty CONELOG posiadają nowoczesną powierzchnię Promote o udokumentowanej skuteczności oraz oferują możliwość zastosowania opcji platform switching. Kąt nachylenia stożka wewnętrznego implantów CONELOG wynosi 7,5°, co pozwala na niezawodne i niezwykle skuteczne przełożenie sił i momentów obrotowych. Charakterystyczny, opatentowany, precyzyjny system indeksowania jest znakiem rozpoznawczym systemu – trzy rowki w implancie w połączeniu z trzema wypustkami łącznika zapewniają bardzo precyzyjne i jednoznaczne pozycjonowanie w osi implantu. Dzięki temu z łatwością i bez ryzyka pomyłki rozpoznasz, kiedy łącznik znajduje się we właściwej pozycji. Połączenie stożkowe w systemie CONELOG działa wyłącznie w trakcie osadzania łącznika. Dzięki temu wszystkie wcześniejsze etapy implantacji nie wpływają na późniejszą szczelność połączenia.


© 2011 Stomatologiczne Centrum Transferu Technologii Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Akademicka Poliklinika Stomatologiczna
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS0000101945

Kapitał zakładowy: 50 000 zł (pięćdziesiąt tysięcy złotych) Leczymy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.